Насіння кавуна Скарб, фасовка 100 г




Компанія оригінатор: Дніпропетровська дослідна станція ІОБ НААН
Термін дозрівання, діб: 96–100, середньопізній.
Маса плоду, кг: 3,0–5,0.
Форма плоду: округло-видовжена.
Урожайність, т/га: 40,0–47,0.
Забарвлення плоду: світло-зелене.
Візерунок: темно-зелені широкі шипуваті смуги.
Забарвлення м’якуша: рожевий.
Хімічний склад м’якуша: вміст сухої розчинної речовини – 10,9%, загального цукру – 8%, вітаміну С – 9,1 мг%.
Стійкість до хвороб: відносно стійкий.
Особливості: листок нерозсічений; висока врожайність; високоякісна продукція в осінній період; зберігання до двох місяців; висока стійкість проти фузаріозного в’янення і антракнозу; високі смакові якості (4,7–4,8 бали).
Фасовка: 100 г.
Відеоогляд: показати контакти
Модель: Скарб
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

