Agronetto » Відгуки про Agronetto

Відгуки про Agronetto

Країна:
Знайдено: 39
Україна Україна
4 роки на сайті
Ірина
Agronetto пропонує за цілком прийнятну ціну просте та зручне налаштування оголошень, їхній експорт на сторінку у соцмережах, а також дає можливість розміщати відео з You Tube в описі оголошень. Перевагою цього маркетплейсу є й те, що він просуває оголошення клієнтів за допомогою реклами на різних майданчиках, що збільшує коло потенційних клієнтів.
Україна Україна
3 роки на сайті
Володимир
Повністю задоволені співпрацею, оголошення працюють. Зв'язок з менеджером продуктивний. Будемо продовжувати і поступово вводити нові послуги.
Україна Україна
8 років на сайті
Анна
Дякую за Вашу роботу. Приємно з Вами працювати.
Хочете залишити відгук про нас? Додати відгук
Україна Україна
9 років на сайті
Сергей
Дієва торгівельна площадка
Україна Україна
6 років на сайті
Андрій
Топ інтернет ресурс для продажу/купівлі с/г техніки і не тільки. Повністю оправдовує вкладені в рекламу кошти. Рекомендую всім.
Україна Україна
5 років на сайті
Володимир
Зручний портал як додатковий канал збуту. Поширення оголошень на міжнародні торгові майданчики. Чудова робота менеджера AUTOLINE. Постіна підтримка та надання дієвих рекомендацій.
Україна Україна
9 років на сайті
Компанія ДАТ
Підприємство «Дойче Аграртехнік» співпрацює з ТОВ «Автолайн» з початку 2015 року. Протягом довготривалої та плідної співпраці компанією «Автолайн» було надано послуги на високому професійному рівні та в належний строк. Як результат ми маємо збільшення кількості лояльних клієнтів, що є важливим показником успішної роботи компанії «Автолайн». Також хочемо відмітити, що превагою компанії «Автолайн» є індивідуальний підхід до наших вимог, оперативність у виконанні поставлених задач та високий рівень компетентності у своїй справі. Підприємство «Дойче Аграртехнік» рекомендує компанію «Автолайн» як надійного добропорядного партнера та сподівається на подальшу співпрацю.
Україна Україна
12 років на сайті
Микола
Чудовий портал. Зручний пошук і широкий асортимент сільськогосподарської техніки. Нас все влаштовує. Дякуємо за співпрацю.
Україна Україна
5 років на сайті
Олег Александрович
Портал работает четко. Люди звонят. Спасибо, что с пониманием относитесь к задержкам с оплатами. Надеюсь и верю, что будут плоды от посеянного. Спасибо коллективу портала. всем здоровья
Україна Україна
8 років на сайті
Владислав
Лучший портал в стране по продаже сельхозтехники! Работаем более 3-х лет вместе, все возникающие вопросы решаются оперативно модераторами.Продолжаем сотрудничество.
Україна Україна
11 років на сайті
Игорь Анатольевич
Рекомендую Всем этот сайт.!!!!!
Україна Україна
6 років на сайті
Alex
Ein großes Plus ist, dass die Anzeigen auf Portalen dupliziert werden in anderen Ländern. Es gibt jedoch ein kleines Minus es ist nicht möglich, Autos in ein Auto zu stellen. Eine gute Firma, sehr loyale Preispolitik.
Україна Україна
Менше року на сайті
Немає оголошень
ООО Югтехагро
Олександр
Співпрацюємо з компанією Автолайн продовж 4-х років. Якщо є питання, завжди вирішуються в телефонному режимі з менеджером компанії. Завжди приємні бонуси або знижки на тарифний пакет. Якщо плануєте налаштувати співпрацю за кордоном - Автолайн допоможе рекламою.
Україна Україна
Менше року на сайті
Немає оголошень
AGROSERVIS-M
Игорь Владимирович
Очень хорошая площадка для продажи техники и грузовиков! Мы работаем уже 11 лет - много продали и купили за границей техники и запчастей. Рекомендую...!!! Спасибо...:::)))

Чому Agronetto?

Ефективність

Понад 8 300 000 покупців щомісяця відвідують Agronetto з України та інших країн. Це робить Agronetto дуже ефективним для продажу Вашої техніки.

Нам довіряють

З нами співпрацюють понад 6400 компаній з усього світу.

Ваша сторінка

Ми створимо для Вас особисту сторінку з логотипом компанії, описом діяльності, контактами і повним переліком Ваших оголошень. приклад
Хочете залишити відгук?
Авторизуйтесь на сайті