Оголошення Продам трактор-газонокосарку Toro Groundsmaster 360 з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
Продано
1/51
Марка:
Toro
Модель:
Groundsmaster 360
Напрацювання:
2267 м/год
Власна вага:
1162 кг
Місце розташування:
Швеція Karlstad
Дата розміщення:
18 черв. 2024 р.
Номер у стоці продавця:
2009048
Аукціон:
1
Дата завершення:
2024-06-24 10:55
Опис
Габаритні розміри:
Довжина - 2.8 м, ширина - 2 м
Двигун
Марка:
Kubota
Потужність:
36.03 к. с. (26.48 кВт)
Паливо:
дизель
Осі
Кількість осей:
2
Стан
Стан:
уживані
Skyddskåpa över rem på aggregat saknas
Motorkåpa skadad, se bilder
Repor, slitage och skavanker förekommerKända reparationer och lagningar:Framvagn renoverad sommar 2023Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Senast servad vinter 2024 på verkstad
Klippenheter / antal blad: 3 st
Antal nycklar: 1
Arbetsbredd: 1,9
Höjd (m): Med skyddsbåge nedfälld: ca 1,3 m
Hydraulisk lyft av klippdäck
4-hjulsstyrning
2WD