Agronetto » Аукціони з продажу техніки для саду та городу » Аукціони з продажу тракторів-газонокосарок » Аукціони з продажу тракторів-газонокосарок Kubota » Трактор-газонокосарка Kubota F3680 »
Оголошення Продам трактор-газонокосарку Kubota F3680 з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
трактор-газонокосарка Kubota TI600H Kubota TI600H 2 100 $ Трактор-газонокосарка 13.5 к.с. (9.92 кВт) Мексика, Chihuahua
трактор-газонокосарка g23 ii G23 ii 10 583 € Трактор-газонокосарка 2017 Франція, Fr-82004 Montauban
трактор-газонокосарка John Deere X740 John Deere X740 7 790 € Трактор-газонокосарка 2011 3 127 м/год Франція, Aurice
трактор-газонокосарка John Deere Z997R ZTRAK John Deere Z997R ZTRAK 8 998 € Трактор-газонокосарка 2009 2 187 м/год Франція, Aurice
трактор-газонокосарка Kubota F3680
Продано
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 2
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 3
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 4
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 5
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 6
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 7
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 8
трактор-газонокосарка Kubota F3680 зображення 9
1/9
Марка:  Kubota
Модель:  F3680
Місце розташування:  Франція
Дата розміщення:  понад 1 місяць
Номер у стоці продавця:  340816
Аукціон:  1
Дата проведення:  2024-09-02 15:00
Дата завершення:  2024-09-16 13:00
Двигун
Паливо:  газ
Стан
Стан:  уживані

Додаткова інформація — Трактор-газонокосарка Kubota F3680

Французька
Caractéristiques techniques: 2858 heures d'utilisation; Pneus HS; tuyau d'aspiration manquant
Date et lieu de visite: SUR RENDEZ-VOUS
Dimensions (Longueur, Largeur, Hauteur): Largeur 2,10 m; Hauteur: 2,20 m Longueur : 3,40 m; Poids: 800 kgs
IMPORTANT: RETRAIT APRES LE 30 SEPTEMBRE - VENDU EN L'ETAT - Les objets sont vendus en l'état. Une fois la vente conclue, aucune réclamation ne sera prise en compte. L'absence d'indication d'usures, d'accidents, de réparations ou de tout autre incident dans la fiche de description de l'objet ne veut pas dire que celui-ci ne comporte pas de défaut. Toute personne intéressée peut juger de l'état de l'objet en demandant une visite
Etat général: MOYEN
Трактори-газонокосарки Kubota
Знайдено: 19 оголошень
Показати
Підписатися