Оголошення Продам сегментну косарку Slåtteraggregat till Mads-Amby з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
сегментна косарка Silex 95 Silex 95 377,50 € Сегментна косарка Швеція, Karlstad
сегментна косарка K.T.S 183 K.T.S 183 120,10 € Сегментна косарка 1999 навісна Швеція, Karlstad
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby
Продано
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 2
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 3
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 4
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 5
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 6
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 7
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 8
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 9
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 10
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 11
сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby зображення 12
1/12
Місце розташування:  Швеція Karlstad
Дата розміщення:  26 квіт. 2024 р.
Номер у стоці продавця:  1901555
Аукціон:  1
Дата завершення:  2024-05-02 12:06
Опис
Ширина захвату:  1.95 м
Габаритні розміри:  ширина - 1.3 м, висота - 2 м
Транспортні розміри:  ширина - 1.3 м
Стан
Стан:  уживані

Додаткова інформація — Сегментна косарка Slåtteraggregat till Mads-Amby

Шведська
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Användes på gården fram till 80-talet
Stått inomhus sedan dessInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Slitage finns enligt bilder
tillverkare: Mads-Amby
Typskylt: Saknas
Fäste: Trepunkt
Arbetsbredd (m): Ca 1.95
Transporthöjd (m): Ca 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas
Сегментні косарки
Знайдено: 64 оголошення
Показати
Підписатися