Оголошення Продам інше обладнання для тваринництва Alfa Kalvgömma Alfa Laval з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
Продано
1/11
Марка:
Alfa
Модель:
Kalvgömma Alfa Laval
Місце розташування:
Швеція Karlstad
Дата розміщення:
17 квіт. 2024 р.
Номер у стоці продавця:
1894726
Аукціон:
1
Дата завершення:
2024-04-23 12:38
Опис
Габаритні розміри:
3.35 м × 2.4 м × 1.4 м
Стан
Стан:
уживані
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Visst slitage och ytrost förekommer, samt rostskador vid stallage/ben, se bild