Оголошення Продам інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
інше обладнання для корму Kalvgömma 2 st Kalvgömma 2 st 17,12 € Інше обладнання для корму Швеція, Karlstad
інше обладнання для корму Vattenbar 2 st Vattenbar 2 st 17,12 € Інше обладнання для корму Швеція, Karlstad
інше обладнання для корму Foderhäck Foderhäck аукціон Інше обладнання для корму Швеція, Karlstad
інше обладнання для корму Vestmek MF100 Vestmek MF100 аукціон Інше обладнання для корму 1991 Швеція, Karlstad
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg
Продано
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 2
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 3
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 4
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 5
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 6
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 7
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 8
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 9
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 10
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 11
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 12
інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg зображення 13
1/13
Марка:  Starke Arvid
Модель:  400L / 750 kg
Рік випуску:  2015
Місце розташування:  Швеція Karlstad
Дата розміщення:  17 квіт. 2024 р.
Номер у стоці продавця:  1879695
Аукціон:  1
Дата завершення:  2024-04-23 10:44
Опис
Об'єм:  400 л
Стан
Стан:  уживані

Додаткова інформація — Інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg

Шведська
Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Bucklor och skador runt om.
Skadade fälgar.
Lasthjälp med: Lastmaskin