Оголошення Продам інше обладнання для корму Starke Arvid 400L / 750 kg з аукціону продане і не бере участі в пошуку!
Схожі оголошення
Продано
1/13
Марка:
Starke Arvid
Модель:
400L / 750 kg
Рік випуску:
2015
Місце розташування:
Швеція Karlstad
Дата розміщення:
17 квіт. 2024 р.
Номер у стоці продавця:
1879695
Аукціон:
1
Дата завершення:
2024-04-23 10:44
Опис
Об'єм:
400 л
Стан
Стан:
уживані
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Bucklor och skador runt om.
Skadade fälgar.
Lasthjälp med: Lastmaskin