Объявление Продам другое оборудование для животноводства Alfa Kalvgömma Alfa Laval с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/11
Марка:
Alfa
Модель:
Kalvgömma Alfa Laval
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
17 апр. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
1894726
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-04-23 12:38
Описание
Габаритные размеры:
3.35 м × 2.4 м × 1.4 м
Состояние
Состояние:
б/у
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Visst slitage och ytrost förekommer, samt rostskador vid stallage/ben, se bild