Цукіні





Плоди звичайних цукіні мають будь-який відтінок зеленого, а от золотисті цукіні мають темно-жовтий або оранжевий колір.[6] У зрілому віці вони можуть вирости майже до 1 метра (3 футів) у довжину, але зазвичай їх збирають приблизно на 15-25 см (6-10 дюймів).[7]
У ботаніці плід цукіні — пепо...
Плоди звичайних цукіні мають будь-який відтінок зеленого, а от золотисті цукіні мають темно-жовтий або оранжевий колір.[6] У зрілому віці вони можуть вирости майже до 1 метра (3 футів) у довжину, але зазвичай їх збирають приблизно на 15-25 см (6-10 дюймів).[7]
У ботаніці плід цукіні — пепо — ягода (роздута зав'язь квітки цукіні) із затверділим епікарпієм. У кулінарії це овоч, який зазвичай готують і їдять як пікантну страву або гарнір.
Кабачки іноді містять токсичні кукурбітацини, що робить їх надзвичайно гіркими та викликає серйозні шлунково-кишкові розлади. Причини включають стресові умови вирощування та перехресне запилення декоративними кабачками.
Цукіні походить від кабачків, вперше одомашнених у Мезоамериці понад 7000 років тому [8], але сам кабачок був виведений у Мілані наприкінці 19 століття [9].
Ordinary zucchini fruit are any shade of green, though the golden zucchini is a deep yellow or orange.[6] At maturity, they can grow to nearly 1 metre (3 feet) in length, but they are normally harvested at about 15–25 cm (6–10 in).[7]
In botany, the zucchini's fruit is a pepo, a berry (the swollen ovary of the zucchini flower) with a hardened epicarp. In cookery, it is a vegetable, usually cooked and eaten as a savory dish or accompaniment.
Zucchini occasionally contain toxic cucurbitacins, making them extremely bitter, and causing severe gastero-enteric upsets. Causes include stressed growing conditions, and cross pollination with ornamental squashes.
Zucchini descends from squashes first domesticated in Mesoamerica over 7,000 years ago,[8] but the zucchini itself was bred in Milan in the late 19th century.[9]
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця
