Біопрепарат Поліміксобактерин




Фасовка: каністри 1л, 2л, 5л, 10л.Застосування: у технологіях вирощування пшениці ярої та озимої, кукурудзи, соняшнику, зернових культур, цукрових буряків, льону-довгунця
Опис препарату
Рідкий препарат "ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН" є екологічно чистим біологічним добривом і відіграє роль стимулятора живлення та розвитку сільськогосподарських культур.
Зовнішній вид Рідкий конце...
Фасовка: каністри 1л, 2л, 5л, 10л.Застосування: у технологіях вирощування пшениці ярої та озимої, кукурудзи, соняшнику, зернових культур, цукрових буряків, льону-довгунця
Опис препарату
Рідкий препарат "ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН" є екологічно чистим біологічним добривом і відіграє роль стимулятора живлення та розвитку сільськогосподарських культур.
Зовнішній вид Рідкий концентрат темно-коричневого кольору.
Ефективність
Поліміксобактерин призначений для поліпшення фосфорного живлення (еквівалентно внесенню 30-60 кг д... мінеральних фосфорних добрив). Застосування препарату сприяє підвищенню врожайності пшениці (10-20%) з збільшенням вмісту протеїну в зерні до 3%.
Розмір прибутку в розрахунку на 1 га при застосуванні Полимиксобактерина становить до 2000 грн. / га.
Порядок застосування
Розроблено спосіб бактеризації насіння пшениці, що включає в себе попередню обробку Полимиксобактерином з'єднуються з фунгіцидами: Абсолют, Бар-Кот-5, Вега, Віал Траст, Віал ТТ., Вінець, Вінцит 050 CS, Вінцит Мініма, Гизмо 60, Дерозал, Джаггер, дивіденд Стар 036 FS, Диксил, Дітокс, Кінто Дуо, Кольчуга, Колфуго Супер, Корриолис, Моріон, Ориус, Премис 25 Раксил, Раксил Екстра, Раксил Ультра FS, Раназол, Реал 200, Сарфун Т 65 DS, Тебу 60 МО, Тебузан , Феразим Форсаж 500 Sc, Фунабен Т 480 FS, Фундазол, Хелмсил та іншими в концентрації, яка застосовується в технологічній робочої суміші. Обробка насіння Полимиксобактерином з'єднуються з фунгіцидами: Віват, Вікінг, Виспар, Вітавакс 200, Вітавакс 200ФФ, Віта-класик, стиракс проводиться безпосередньо перед посівом. Не рекомендується застосовувати Поліміксобактерин спільно з фунгіцидом Антал. Насіння обробляється на підприємствах різної форми власності.
Норма витрати
Витрати на посівну одиницю (га) становить для: цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи – 60 мл. Зернових культур, льону-довгунцю – 150 мл, на одну тонну насіння пшениці – 600 мл. На одну тонну насіння ярої або озимої пшениці робоча суміш складає 10 л, до якої входять захисно-стимулюючі речовини, 0,6 л бактеріального препарату, 9,4 л води, попередньо розчиненого у воді, що входить до складу робочої суміші, для забезпечення кращого прилипання мікроорганізмів до насіння.
Застереження
Не допускати попадання прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію та бактерізованою насіння.
Протипоказання
Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат у рекомендованих дозах не має побічної дії на рослини.
Препарат не чинить токсичної дії на організм людини, тварин, комах, рослин (біологічно безпечний).
Тип упаковки: поліетиленові Каністри та поліетиленові флакони. Ємності НЕ герметизують.
Умови зберігання
Препарат зберігають у сухому темному приміщенні або в холодильній камері при температурі 4 ° С протягом 3 місяців. Підвищення температури зберігання не вище 10 ° С небажано, так як більш висока температура може привести до зменшення терміну придатності біодобрива.
Модель: Полимиксобактерин
Виробник: Інститут мікробіології НААН
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

