Нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция

PDF
нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция
нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция
нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция зображення 2
нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция зображення 3
нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция зображення 4
Зацікавилися оголошенням?
1/4
PDF
Ціна:
за запитом
Запитати ціну
Зв'язатися з продавцем
Марка:  Seppi M
Тип:  фреза для пнів
Власна вага:  1010 кг
Місце розташування:  Україна Киев
Дата розміщення:  вчора
Agronetto ID:  KP17334
Стан
Стан:  новий

Додаткова інформація — Нова фреза для пнів Seppi M Удалитель пней FC Акция

Українська
Подрібнювач пнів для тракторів 70-130 Л.С.
Подрібнювачі пнів SEPPI M. дроблять з деревини та дрібно їх подрібнюють, а потім поширюють його на землю, де вони швидко розкладаються, утворюючи пухкий однорідний грунт. Поля швидко очищені і готові до нової посадки садів або для інших цілей.
Подрібнювач пнів FC подрібнює пні і коріння до 25 см по діаметру. Призначений для дроблення пнів і коріння, особливо при видаленні старих садів, що підлягають заміні, де пні розташовані рядами. Після проходу подрібнені пні і коріння змішуються з грунтом, утворюючи пухкий однорідний грунт, готовий для посадки нового саду. Пні і коріння подрібнюються на глибину до 27 см. Корпус FC дуже міцний зі змінними пластинами тривалого терміну служби машини. Опорні санчата, регульовані по висоті.
Принцип роботи моделі FC: дробить землю безперервно просуваючись вперед, готуючи грунт для посадки нових дерев. Це дуже ефективна робота, оссобенно якщо вам треба роздробити цілі ряду пнів як наприклад в садах, лісових посадках або вирощуванні їли. У цьому випадку інструмент залишає за собою розпушений смугу землі, яку можна використовувати для посадки нових рослин.
Дешева робоча ширина: 45 і 60 см.
Для роботи необхідний ХОДОУМЕНШІТЕЛЬ
Измельчитель пней для тракторов 70-130 Л.С.
Измельчители пней SEPPI M. дробят древесные материалы и мелко их измельчают, а затем распространяют его на землю, где они быстро разлагаются, образуя рыхлый однородный грунт. Поля быстро очищены и готовы к новой посадки садов или для других целей.
Измельчитель пней FC измельчает пни и корни до 25 см по диаметру. Предназначен для дробления пней и корней, особенно при удалении старых садов, подлежащих замене, где пни расположены рядами. После прохода измельченные пни и корни смешиваются с почвой, образуя рыхлый однородный грунт, готовый для посадки нового сада. Пни и корни измельчаются на глубину до 27 см. Корпус FC очень прочный со сменными пластинами длительного срока службы машины. Опорные салазки, регулируемые по высоте.
Принцып работы модели FC: дробит землю непрерывно продвигаясь вперед, подготавливая почву для посадки новых деревьев. Это очень эффективная работа, оссобенно если вам надо раздробить целые ряда пней как например в садах, лесных посадках или выращивании ели. В этом случае инструмент оставляет за собой разрыхлёную полосу земли, которую можно использовать для посадки новых растений.
Доступная рабочая ширина: 45 и 60 см.
Для работи необходим ХОДОУМЕНШИТЕЛЬ
Важливо
Це пропозиція для ознайомлення. За детальною інформацією звертайтеся до продавця.
Поради щодо купівлі
Поради з безпеки
Продаєте техніку?
Робіть це разом з нами!

Схожі оголошення

Корчувач ціна за запитом Фреза для пнів Україна, м. Бровари
MH 25 27 000 € Фреза для пнів 2017 500 м/год Україна