Біопрепарат Хетомік




Фасовка: 1 кг
Біопрепарат являє собою порошок коричневого кольору, один грам якого містить 1,0-1,2 мільярда сумкоспор гриба.
Препарат Хетомік володіє істотними перевагами перед хімічними засобами. При його використанні забезпечується надійний захист рослин протягом всього періоду вегетації, не виникають стійкі форми патогенів, не забруднюється навколишнє середовище.
Біологічна дія
Біопрепарат має багатофункціональний вплив на ріст рослин. Біоагент препарату гриб-антагоніст активно колонізує кореневу систему і обмежує розвиток фітопатогенних грибів-збудників кореневих гнилей сільськогосподарських культур. Крім живої культури гриба препарат містить фітогормональні речовини, які за характером дії на рослини відносяться до ауксинів, гіберелінів і брасиностероїдів, а також арахідонову кислоту, яка є біогенним еліситором, що індукує системну імунну відповідь рослин на дію патогенів і несприятливих екологічних чинників.
Ефективність
Використання препарату збільшує урожайність озимої пшениці на 15-20%, ярої пшениці – на 25-30%, ярого ячменю – на 20-30%, жовтого люпину – на 15-22%, люпину білого – на 15-25%, сої – на 15-18%, томатів – на 30%, цукрових буряків і картоплі – на 15-20%, соняшнику – на 15-25%.
Спосіб застосування та дози
Оптимальна норма витрати препарату для зернових і зернобобових культур становить 1,0-1,2 кг на 1 т насіння, для соняшнику – 2,0-2,2 кг на 1 т насіння, для обробки бульб картоплі – 400-450 г на 1 т насіннєвої картоплі, для обробки розсади овочевих культур, живців і саджанців хмелю, винограду, плодових, культур і ягідників використовують суспензію препарату з розрахунку 40-50 г на 1 л води.
Препарат застосовують для передпосівної обробки насіння, вегетуючих рослин або внесення в ґрунт разом з органічними речовинами (гноєм, соломою тощо). Для цього препарат суспендують у водогінній воді, яка не містить хлору. Оптимальна кількість води не повинна перевищувати 1% від маси насіння. Препарат вносять в розраховану кількість води, ретельно перемішують і проводять бактеризацію. Передпосівну обробку насіння зернових, зернобобових культур і соняшнику препаратом здійснюють з використанням протруювачів Мобітокс-Супер, ПС-10А, ПСШ-5 або бетономішалки. Для обробки бульб картоплі можна використати протруювач ПСК-2
Запобіжні заходи
Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.
Зберігання
Термін зберігання 24 місяці. Мінімальна температура зберігання 3 град. Максимальна температура зберігання 25 град.
Модель: Хетомик
Виробник: Інститут мікробіології НААН
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

