Мікробний консервант для сінажу

пробіотичний препарат, призначений для підвищення якості і терміну збереження сінажу. Мікробний консервант для сінажу являє собою суспензію коричневого кольору і містить бактерії Bacillus subtilis, які володіють вираженою аміло- та протеолітичною активністю, є антагоністом до гнильних і маслянокислих бактерій.
Біологічна дія
Основною метою використання консерванту є переробка бактеріями цукру в молочну кислоту, забезпечення швидкого зниження показника рН за 1-2 доби до 4,8-5,5 і досягнення таким чином вищої стабільності корму при зберіганні, кращого збереження поживних речовин, а також аеробної стабільності при відкритті корму перед згодовуванням.
Застосування консерванту дозволяє регулювати мікробіологічні процеси при зберіганні сінажу і забезпечує збереження корму високої якості. В сінажі під впливом консерванту зберігається високий вміст каротиноїдів і вітаміну С. Бактерії безпосередньо в сінажі виробляють вітаміни групи В і органічні кислоти, які захищають консервовану масу від гниття, цвілі, маслянокислого бродіння, що сприяє одержанню корму з приємним для тварин запахом і смаком, знижує затрати кормів і збільшує їх конверсію.
Ефективність
Сінаж має виражені пробіотичні властивості. Його згодовування сприяє народженню здорового приплоду, зниженню захворюваності молодняку на шлунково-кишкові хвороби та підвищенню продуктивності сільськогосподарських тварин.
Спосіб застосування та дози
1 літр Мікробного консерванту достатньо для приготування 40 тонн сінажу.
Для приготування робочої суспензії 1 літр консерванту вносять у 99 літри води та ретельно перемішують. Норма витрат робочої суспензії консерванту — 2,5 літри на 1 тонну сировини. Зелену масу ретельно поливають суспензією та закладають на зберігання. Можлива обробка зеленої маси безпосередньо в кормозбиральному комбайні — це дозволяє рівномірно розподілити робочу суспензію консерванту по зеленій масі. Робочу суспензію консерванту готують безпосередньо в день застосування; параметри сховищ мають відповідати застосовуваним засобам механізації; дно траншеї — мати граничний ухил до 2° у бік виймання сінажу, що запобігає підтіканню води під час доступу до сінажної маси. Сінаж згодовують згідно з нормами раціонів, які встановлені для відповідних видів тварин і вікових груп.
Запобіжні заходи
Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат у рекомендованих дозах не має побічної дії на організм тварин.
Зберігання
Термін зберігання 14 діб. Максимальна температура зберігання 10 град. Зберігати приготовлену водну суспензію не більше 24 годин.
Модель: Микробный консервант
Виробник: Інститут мікробіології НААН
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

