Биопрепарат Диазобактерин для гречихи




біологічний препарат, призначений для передпосівної обробки насіння гречки з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна.
Біологічна дія
Дія біопрепарату комплексна. Він стимулює ріст і розвиток рослин завдяки наявності в ньому біологічно активних сполук, що значно збільшує абсорбційну здатність коренів і, як наслідок, підвищує коефіцієнти засвоєння поживних речовин росл...
біологічний препарат, призначений для передпосівної обробки насіння гречки з метою підвищення урожайності та поліпшення якості зерна.
Біологічна дія
Дія біопрепарату комплексна. Він стимулює ріст і розвиток рослин завдяки наявності в ньому біологічно активних сполук, що значно збільшує абсорбційну здатність коренів і, як наслідок, підвищує коефіцієнти засвоєння поживних речовин рослиною. Підсилює активність фіксації молекулярного азоту в кореневій зоні рослин. Бактеризовані рослини набувають стійкості до ряду захворювань, що позитивно позначається на фітосанітарному стані агроценозів.
Ефективність
В результаті застосування препарату підвищується урожайність гречки на 15-30%, при цьому в продукції збільшується вміст білка і незамінних амінокислот. Використання Діазобактерину замінює внесення 30-45 кг/га мінерального азоту і є екологічно безпечним і економічно вигідним.
Спосіб застосування та дози
Для обробки 1 тонни насіння гречки необхідно 900 мл препарату.
Діазобактерин використовують шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день, або за 1-2 дні до посіву. Необхідну кількість препарату розводять у водопровідній воді з розрахунку 1-1,5% води від маси насіння. Отриману суспензію наносять на насіння, ретельно перемішують. Оброблене насіння висівають у вологий грунт.
Передпосівну обробку насіння Діазобактерином здійснюють з використанням протруювачів Мобітокс-Супер, ПС-10А, ПСШ-5 аналогічно протруєнню згідно інструкції до машини. Попередньо машину потрібно ретельно очистити від залишків протруйників.
Незалежно від способу бактеризації після обробки насіння потрібно підсушити до сипучого стану (для попередження втрати сипучості і можливого зниження норми висіву).
Здорове насіння можна не протруювати, а в разі необхідності протруювання насіння дозволяється використовувати такі фунгіциди: Сульфокарботіон, Вінцит 050 SC, Дерозал, Фундазол. При цьому фунгіцид застосовується за 7-10 діб до бактеризації насіння, а дозу Діазобактерину потрібно збільшити в 2 рази.
Запобіжні заходи
Не допускати потрапляння прямих сонячних променів на препарат, приготовану суспензію і бактеризоване насіння.
Зберігання
Термін зберігання 14 діб. Мінімальна температура зберігання 5 град. Максимальна температура зберігання 15 град.
Модель: Диазобактерин
Виробник: Інститут мікробіології НААН
Якщо ви вирішили купувати техніку за низькою ціною, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з реальним продавцем. Дізнайтеся якомога більше інформації про власника техніки. Один із способів обману - це представляти себе за реально існуючу компанію. У разі виникнення підозр повідомте про це нам для додаткового контролю, через форму зворотного зв'язку.
Перш ніж ви вирішите зробити покупку, уважно вивчіть кілька пропозицій з продажу, щоб зрозуміти середню вартість обраної вами моделі техніки. Якщо ціна вподобаної пропозиції набагато нижче аналогічних пропозицій, задумайтеся. Значна різниця у вартості може вказувати про приховані дефекти або про спробу продавця здійснити шахрайські дії.
Не купуйте товари, ціна яких значно відрізняється від середньої ціни на аналогічну техніку.
Не давайте згоди на сумнівні застави і передоплати товару. У разі сумнівів не бійтеся уточнювати деталі, просіть додаткові фотографії і документи на техніку, перевіряйте справжність документів, задавайте питання.
Найпоширеніший тип шахрайства. Нечесні продавці можуть запитувати певну суму авансу для «броні» вашого права на покупку техніки. Таким чином шахраї можуть зібрати велику суму і зникнути, більше не виходити на зв'язок.
- Переказ передоплати на карту
- Не вносьте передоплату без оформлення документів, що підтверджують процес передачі грошей, якщо під час спілкування продавець викликає сумніви.
- Переказ на рахунок «довіреної особи»
- Подібні прохання повинні насторожувати, скоріше за все, ви спілкуєтеся з шахраєм.
- Переказ на рахунок компанії зі схожою назвою
- Будьте пильні, шахраї можуть маскуватися під відомі компанії, вносячи незначні зміни в назву. Не переводьте кошти, якщо назва компанії викликає сумніви.
- Підстановка власних реквізитів в інвойс реальної компанії
- Перш ніж робити переказ, переконайтеся в правильності зазначених реквізитів, і чи належать вони до зазначеної компанії.
Контакти продавця

